پایگاه اینترنتی «بوستون‌هرالد» 22 ژوئیه 2012 (1 مرداد) در مقاله‌ای به چالش‌های رژیم صهیونیستی در برابر ایران پرداخت و نوشت: انحلال ائتلاف حاکم اسرائیل در بدترین زمان رخ داد. دولت اسرائیل، ایران را به بمب‌گذاری در فرودگاهی در بلغارستان متهم کرد که طی آن، پنج گردشگر اسرائیلی کشته شدند. در صورتی که اسرائیل بخواهد مطابق گفته خود، اقدام تلافی‌جویانه علیه ایران صورت دهد، با یک دولت ائتلافی بهتر می‌تواند اقدام کند. یک روز پیش از حمله تروریستی در بلغارستان، حزب کادیما به عنوان بزرگ‌ترین حزب در کنست با 28 کرسی به توافق 10 هفته‌ای خود با حزب‌ لیکود (به رهبری بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل) پایان داد. در حال حاضر، نتانیاهو بیش از گذشته به حمایت احزاب کوچک ارتدکس وابسته است. این احزاب بر معافیت‌ از سربازی پافشاری می‌کنند؛ هرچند دادگاه عالی اسرائیل حکم به غیرقانونی بودن این معافیت‌ها داد. برگزاری انتخابات زودهنگام تقریباً قطعی است.

در پایان مقاله آمده است: ایران به‌طور طبیعی مظنون حمله تروریستی در بلغارستان است. اخیراً قبرس و کنیا نیز افرادی مرتبط با ایران را به اتهام توطئه تروریستی دستگیر کرده‌اند. اسرائیل می‌گوید توطئه‌های تروریستی ایران علیه سفارت‌خانه‌های خود در هند و گرجستان را خنثی کرده است. حمله تروریستی در بلغارستان در هجدهمین سالگرد بمب‌گذاری در مرکز جامعه یهودیان در بوینس‌آیرس صورت گرفت که طی آن 85 نفر کشته شدند. مأموران تحقیق در آرژانتین، این حمله را به مقامات ایران با همکاری حزب‌الله نسبت دادند. پیش از حمله تروریستی در بلغارستان، برخی تحلیل‌گران اظهار نگرانی کردند که «روند صلح» با حکومت خودگردان به موازات آماده شدن اسرائیل برای برگزاری انتخابات متوقف شود. اسرائیل در حال حاضر بیش از فلسطینی‌ها با مسئله جدی ایران روبه‌روست.

پاسخ: این پایگاه اینترنتی در عالم بی‌خبری به سر می‌برد و با نگاه متصلب و بدون منطقی که دارد معلوم است وظیفه دارد کورکورانه هم که شده از این رژیم نامشروع حمایت کند. فردی که اتوبوس‌ حامل گردشگران صهیونیست‌ را منفجر کرد، شناسایی شده و برخی از مقامات رژیم صهیونیستی و تحلیلگران هم به این موضوع اذعان کرده‌اند. وی یک فرد سلفی به نام عمر بکری فستق است. تعجب‌آور این است که نام این فرد از چند روز پیش مطرح شده و برخی از تحلیلگران هم موضعگیری و اتهام رژیم صهیونیستی علیه ایران را بی‌اساس اعلام کردند، اما با این حال این پایگاه هنوز در فضای توهمی به سر می‌برد.